Öğrencimin Babası Beni Sikti


fgg

Selam arkadaşlar size öğrencimin velisiyle olan sex hikayemi anlatacağım.Tayinim doğunun sessiz bir iline çıktı. Oradan da bir ilçeye gittim. Mesleğim gereği öğrencilerim ve sınıfım vardı. Bir gün öğrencimin babası geldi. Öğrencisi hakkında görüştük. Görüşme esnasında adamın bakışları dikatimi çekti.Sanki uzun yılar hiç bayan görmemiş gibi.. Bana gülerek herhangi bir ihtiyacınız olursa çocuğuma söylemeniz yeterli dedi. Bende yabancı yerde olmanın verdiği tedirginlikle olayı unutmaya çalıştım.

Günlerden bir gün telefon geldi telefonu açtım, konuştuğum kişi öğrencimin babasıydı. Beni çok beğendiğini, arzu edersem görüşmek istediğini söyledi. Ben ise bunun iyi olmayacağını ve evlilik hayatınıza zarar vereceğini söyledim ve telefonu kapattım. Bu böyle günlerce devam etti. Tabi ki bende artık tahrik olmaya başlamıştım, gurbette ve bekar olmanın ateşi ile istemeye başladım. Yine bir gün telefon ettiğinde kendisiyle görüşmek istediğimi söyledim.

Buna çok sevindi. Kendisine nasıl ve nerde buluşacağımızı söyledim. Kendisi bana unutamayacağım bir teklifle ilçeden şehre gidip orada görüşmeyi teklif etti. Bende aynen gittim, haberleştik, otelin birine çağırdı. Bir saat sonra gittim yine o gülmesiyle karşılaştım, yıllarca azgın erkeksiz kalmanın etkisiyle hiç, bir şey konuşmadan ,kapıyı kapattım, hemen adam dudaklarıma yapıştı.

Sonra yatağa uzandırdı beni elerimle sikini okşamaya başladım. yavaşça iyice okşadım dişlerimle mantar başlı sikini ısırmaya başladım. Adamın üzerinde ne varsa çıkarıp attım. Artık çılgına dönmüştüm, adam ise zayıf ve kaslı olmanın verdiği rahatlıkla yatakta yılan gibi kıvrılmaya başladı.

Adamın zevkten ses çıkarması beni iyice azdırdı. Sikini ıslak amıma sokmaya başladı ve beni inletmeye başladı. Çok hızlı sokunca birden kendimi geri çektim sikini çıkardım ama o daha da üstüme gelmeye başladı sikini geri sokuyordu. Sonra biraz siktikten sonra içime boşaldı ve üstünü giyip bir dahaki sefere görüşmek üzere diyip çıktı gitti. Ondan sonra hiç sevişmedik hiç görmedim o adamı. Buda garip bir sonla biten sex hikayemdi. Daha farklı hikayelerim için TIKLAYIN

 


Etiketler:Source link